fbpx

Ecobamboo

Ecobamboo
Szczoteczki Ecobamboo

Szczoteczki Ecobamboo wykonane są z naturalnego surowca jakim jest Bambus. Charakteryzuje się on wysoką wytrzymałością, dodatkowo może sam emitować korzystne jony ujemne, które hamują bakterie w jamie ustnej. Włosie szczoteczki Ecobamboo jest wykonane z mieszanki włókna bambusowego oraz Nylonu4, który ulega biodegradacji i jest wolny od bisfenolu A, czyli BPA.

Ecobambo
Szczoteczki do zębów Ecobamboo

Szczoteczki Ecobamboo dają naturalne uczucie w dłoni oraz w jamie ustnej, co sprawia, że szczotkowanie zębów jest przyjemniejsze. Szczoteczki bambusowe są bardzo lekkie.

Bambus z którego produkowane są szczoteczki Ecobamboo pozyskiwany jest od prywatnych rolników. Moso Bamboo – jest to rodzaj bambusa, którym nie żywią się pandy.

Bambus jest rośliną najszybciej rosnącą na Ziemi. Zawiera naturalnie występujące środki przeciwbakteryjne, więc nie ma potrzeby stosowania nawozów i pestycydów w jego uprawie.

Dlatego właśnie szczoteczki Ecobamboo są tak przyjazne środowisku naturalnemu.

By szczoteczki bambusowe Ecobamboo służyły długo należy przechowywać je w suchym miejscu lub odkrytym miejscu. Szczoteczek bambusowych nie należy przechowywać w kubku z wodą.

ECOBAMBOO

Zaleca się wymianę szczoteczki Ecobamboo co 3 miesiące lub aż do przetarcia włosia.

Polecamy szczoteczki Ecobamboo:

Polecamy również pozostałe produkty Ecobamboo :

Więcej o szczoteczkach bambusowych >>>

Econa – sklep ekologiczny CzęstochowaEcobamboosłomki wielorazoweProdukty z bambusa