fbpx

Środki czystości do własnego opakowania

18 lipca, 2020

By admin

Comments

Środki czystości do własnego opakowania dostepne są obecnie tylko lokalnie w Częstochowie dla członków Jurajskiej kooperatywy spożywczej oraz ogólnodostępnie w Spiżarnia – lokalne pożywienie. W Spiżarnii przy ul. Mielczarskiego 1/3 jesteśmy w każdą sobotę pomiędzy 10.oo – 12.00.

Producentem tych środków jest polska firma rodzinna Laveco dr inż. Justyna Sekuła z Rzeszowa, tworząca receptury ekologicznych, wegańskich i wolnych od szkodliwych związków chemicznych środków czystości. Stosowane przez nich składniki posiadają certyfikaty ECOCERT i ECOLABEL, a odświeżający i przyjemny oryginalny zapach swoich produktów uzyskują dzięki 100% naturalnym olejkom eterycznym, które wzbogacają je o efekt aromaterapii. LAVECO są idealne dla osób posiadających małe dzieci i zwierzęta, chorujących na alergie, choroby autoimmunologiczne czy nowotworowe. LAVECO kocha kobiety w ciąży – wszystkie składniki preparatów są bezpieczne dla mamy i dzidziusia, a ich zapach – bezwonny lub delikatny od olejków eterycznych nie wywołuje przykrych dolegliwości.
Obecnie oferujemy 5 produktów:
Naturalny płyn do czyszczenia kuchni – zielona cytryna i lawenda. Produkt do czyszczenia: – zlewozmywaka, – płytek, – blatów i armatury, przybory dziecięce, przybory kuchenne.
Naturalny płyn do czyszczenia łazienki – Pomarańcza i lawenda. Produkt do czyszczenia: – wanny, – umywalki, – kabiny prysznicowej, – brodzika, – sedesu, – płytek, – blatów i armatury.
Naturalny płyn do czyszczenia mebli  – rozgrzewająca pomarańcza. Produkt przeznaczony do czyszczenia mebli: – drewnianych (drewno lakierowane, matowe, olejowane), – drewnopodobnych (np. laminat).
Płyn do mycia podłóg – orzeźwiająca pomarańcza. Produkt do czyszczenia: – terakoty i płytek, – parkietu, – paneli, – linoleum, – marmuru
Naturalny płyn do usuwania kamienia. – Naturalny uniwersalny odkamieniacz szybko i skutecznie usuwa nawet największe osady wapienne, czyli tzw. kamień z takich urządzeń jak: żelazko, czajnik, pralka, zmywarka. Skład: woda, kwas mlekowy (pozyskiwany biologicznie – 100% naturalny). Kwas mlekowy w odróżnieniu od kwasu octowego jest całkowicie przyswajalny przez organizm zarówno ludzki jak i zwierzęcy, a tym samym nie powoduje uszkodzenia wątroby, nerek i pęcherza. Dzięki własnościom bakteriostatycznym hamuje rozwój szkodliwych drobnoustrojów w przewodzie pokarmowym, co zabezpiecza właściwy proces trawienia. Z tych względów posiada szerokie zastosowanie w produkcji rolnej do konserwacji pasz i żywienia zwierząt.

 

Related Posts

Econa sadzi drzewa

Dzięki uprzejmości Fundacji Rething Częstochowa mogliśmy wziąć udział we wspólnym sadzeniu drzew. Akcja miała miejsce w Częstochowie koło wieżowców przy ul. Bohaterów Katynia. Jako sklep Econa ufundowaliśmy dwa klony czerwone, które świetnie urozmaicą obecny tam...

Zrezygnuj z jednorazowych foliowych reklamówek

Jednorazówki , less waste Częstochowa Co roku świat produkuje prawie 1 bilion plastikowych jednorazówek i reklamówek. Co daje ok. 18 milionów ton odpadów rocznie. Jedną reklamówkę wykorzystujemy średnio ok 25 minut, po czym już jako śmieć zalega ona przez 100 do 400...

0 Comments

0 komentarzy

Wyślij komentarz

News & Updates

Join Our Newsletter